Novitas Çeviri Hizmetleri
  

HİZMETLER
 » Yazılı Çeviri
 » Simultane Çeviri
 » Proje Yönetimi

İhtiyaca göre uyarlanmış müşteri çözümleri...

Yazılı dokümanların titizlikle çevrilmesi altında yatan strateji ve sistemlerin bir sonucudur. Novitas, yazılı çevirilerde çeviri, proofreading ve editing hizmetinin yanı sıra, bu sistemler sayesinde tutarlı, kalıcı ve sürekli bir kalite döngüsü sağlar.

Müşterilerin beklentileri sunduğumuz yazılı çeviri hizmetinin temelini oluşturur. Buna göre, çevirinizin teknik anlamda doğruluğu için sizin tarafınızdan sağlanan ya da araştırmalarımız ve deneyimimizle elde ettiğimiz kapsamlı sözlük ve veritabanları devreye girer. Bu temele dayanarak gerçekleştirilen çeviri çalışması tamamlandıktan sonra, proofreading çalışması ile firmanızın kullanımları ile dil bütünlüğü sağlanır. Editing hizmeti ağırlıklı olarak pazarlama çevirilerinde kullanılan bir sistem olup, iki dil arasında "çeviri kokan" cümle yapılarının müşterinin onayına tabi olarak kaynak metinden farklılaştırılarak hedef dile dönüştürülmesini sağlar.

İsteğe bağlı olarak, dokümanlarınız uzmanlık alanlarımıza göre, kullandığınız çeşitli formatlar doğrultusunda (pdf, klasör, tablolar, header footer ve dipnot yapısı, indeksleme vs.) ekibimiz tarafından gerçekleştirilen özel formatlama/tasarım çalışması sonucunda kullanıma hazır bir şekilde tamamlanarak teslim edilir.
 


2009 © Novitas Çeviri Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.