Novitas Çeviri Hizmetleri
  

HAKKIMIZDA
 » Hakkımızda
 » Ekip
 » Diller
 » DeneyimYüksek iş hacmi için kaliteli, butik hizmet...

2005 yılında İstanbul’da kurulan Novitas Çeviri Hizmetleri sektörlerinin önde gelen firmalarına medikal, bilişim, teknik, otomotiv, medikal cihaz, hukuk, telekomünikasyon, finans ve pazarlama alanlarında tüm dillerde çeviri hizmetleri sunar.

Çalışma biçimimiz, özel geliştirilmiş kalite sistemleri ile çevirilerde en üst seviye kaliteyi sağlamak, müşterilerimizin çeviri alanında ihtiyaç duydukları her türlü ek hizmeti sunarak çeviri alanında iş ortağı olmaktır. Bu amaca yönelik olarak Novitas hizmet verdiği sektörlere yönelik özel araştırma çalışmaları ile ihtiyacın en doğru şekilde algılanmasını ve böylece müşterilerine çevirilerini beklentilerinin ötesinde hizmet ile birleştirerek sunmayı hedefler.

Bu felsefeden yola çıkarak çeviri döngüsü içerisinde kurduğumuz kalite, proje yönetimi sistemleri ve teknoloji yatırımlarımızla müşterilerimize artı değer sunmak temel prensibimizdir.

Novitas Çeviri aynı zamanda çeviri hizmet kalitesini geliştirmek ve yaygınlaştırmanın yanı sıra çeviri işletmeleri standartlarını uluslararası düzeye yükseltmeyi hedefleyen Çeviri İşletmeleri Derneği’nin de üyesidir.

 


2009 © Novitas Çeviri Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.